Historia opowiedziana prawdziwymi uczuciami!

Pewnie znacie to uczcie, gdy cały świat się gdzieś gubi, ustępując miejsca rzeczywistości wykreowanej przez autora. Liczą się tylko bohaterowie, ich perypetie i zakończenie, które trzeba poznać mimo wszystko. To nic, że późno, że spać się chce. I choć głowa zaczyna opadać, serce nakazuje czytać dalej. Powieści idealnej nie da się bowiem odłożyć na bok.

Podobnie rzecz się ma z debiutancką książką Małgorzaty Lis – „Kocham cię mimo wszystko”. To poruszająca opowieść o miłości. O marzeniach i wierze. O dwojgu ludziach, którzy postanowili zawalczyć o swoje szczęście mimo wszystko. I choć czyta się ją jednym tchem, na długo zostaje w pamięci.

To powieść idealna na długie jesienno-zimowe wieczory, na prezent dla mamy i najlepszej przyjaciółki. Lektura, która idealnie pasuje do przedświątecznego klimatu – umacnia w wierze i nadziei na cud mimo wszystko. Historia, która potwierdza, że miłość idealna istnieje na prawdę. PS. Książka wciąga od pierwszych stron – ostrzegamy! 😉

Małgorzata Lis – mieszka pod Warszawą z mężem i siedmiorgiem dzieci, z zawodu jest nauczycielką historii, ale od 5 lat nie pracuje zawodowo, tylko edukuje dzieci w domu. W wolnym czasie czyta książki. „Kocham cię mimo wszystko” to jej debiutancka powieść.

Recenzja na blogu SŁOWEM MALOWANE

Kocham Cię mimo” wszystko to powieść realistyczna, pokazująca, że istnieją młodzi ludzie, którzy żyją zgodnie z zasadami chrześcijańskimi, wbrew powszechnemu przekonaniu, że należy korzystać z życia, dopóki trwa. (…) To książka pełna wiary, nadziei i miłości. Wspaniała opowieść, która wpisuje się w realne odniesienia na gruncie polskim. Bez epatowania, bez idealizacji, bez upiększania. Warto!

Recenzja na blogu CAŁA PIĘKNA

Śledząc losy Ani i Marcina jak echo powracają słowa „miłość cierpliwa jest”, i poniekąd o tym jest ta książka. Miłość potrzebuje cierpliwości – naszej do drugiego człowieka i naszej do siebie samych. Tylko wtedy miłość będzie mogła stać się lekarstwem, które uzdrowi złamane serca.

Patronaty medialne

Dodaj komentarz