Pokonaj lęk

Nie musisz być niewolnikiem lęku! Naprawdę możesz skutecznie go pokonać!

Książka jest świetnym poradnikiem dla tych wszystkich, którzy zmagają się z wszelkiego rodzajami lęku. Pozwala zrozumieć czym lęk jest i jakie mogą być jego źródła. Pomaga podjąć kroki w kierunku uzdrowienia.


Polecam tę książkę wszystkim który zmagają się z napadami paniki, lęku, lękiem uogólnionym i poszukują sposobu na poradzenie sobie z tego typu problemem.  Może być doskonałym uzupełnieniem psychoterapii lub bardzo praktycznym narzędziem w radzeniu sobie z trudnościami tego typu.  Jeśli doświadczyłeś w swoim życiu tego, że lęk wymyka się spod kontroli, paraliżuje działanie, ogranicza twoje możliwości i potencjał, zabiera satysfakcję życia, to ta książka jest dla Ciebie. Potraktować ją można jako swoisty przewodnik, który dzięki  praktycznym wskazówkom, ćwiczeniom uczy jak akceptować odczuwane emocje i radzić sobie z lękiem by odzyskać pełnię życia. Książka omawia w szeroki i prosty sposób zaburzenia lękowe dając czytelnikowi   merytoryczny opis różnego rodzaju lęków, przy jednoczesnym ukazaniu strategii , planów, sposobów przepracowania swojego lęku  i monitorowania postępów. Tę książkę nie tylko trzeba przeczytać ale trzeba z nią pracować. Gorąco polecam. 

Krzysztof Demczuk, psychoterapeuta, lider wspólnoty Metanoia

Książka w prosty i zrozumiały sposób zapoznaje z rodzajami zaburzeń lękowych. Jej największą wartością są konkretne wskazówki, pomocne w walce z lękiem. Obowiązkowa lektura dla tych, którzy chcą przestać się bać i zacząć żyć, a także dla bliskich chcących ich mądrze wspierać.

Magdalena Lipiak, terapeutka, doradca zawodowy

Swoim patronatem książkę objęło Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich

Dodaj komentarz